Баварія

Рідзвяний ярмарок у Нюрнберзі, Баварія, Німеччина

Баварія – найбільша земля Німеччини. У Баварії ви знайдете і снігові піки Альп, і стрімкі річки, і оксамитові ліси, що наповнюють душу неповторною романтикою, а також численні цікаві історичні будівлі та найкращі в Німеччині художні музеї.

Найбільш відомим туристичним маршрутом Баварії є Шлях романтика – низка обнесених мурами містечок і стародавніх оглядових веж, що ведуть до найбільш відомого замку в світі – «цукрового» Нойшванштайна, що знаходиться у баварських Альпах. Але душа і серце Баварії – це, звичайно ж, стильний Мюнхен, вир мистецтва і культури.

Різдвяний ярмарок у Нюрнбергу

Різдво в Німеччині – найбільш світлий і веселий час. Глінтвейн, імбирні солодощі та загальна атмосфера свята – головні атрибути цього чудового різдвяного дійства. Найзнаменитіший і, мабуть, найкращий ярмарок проходить в місті Нюрнберг, архітектура якого буквально створена для таких свят. Найбільш вражаюче дійство розгортається з настанням темряви: яскрава святкова ілюмінація перетворює все що відбувається, на справжню казкову виставу, яка повертає всіх у дитинство.

Ротенбург-на-Таубері

Баварія, Ротенбруг на Таубер, Німеччина

Ротенбург-на-Таубер – місто, вздовж якого лежить відомий Шлях романтика і в якому атмосферу Різдва можна відчути навіть влітку. Лабіринти брукованих вулиць, хаотично розкидані будиночки, традиційні залізні вивіски магазинів – в це місто закохуєшся відразу. Влітку і взимку, особливо в Різдво, гості цього міста, кількість яких досягає 2 млн щорічно, заполоняють його вулиці. Однак той факт, що весь Ротенбург-на-Таубер – одна велика пам’ятка, допомагає численним туристам рівномірно розсіятися по всьому місту.

Шлях романтика

Звиваючись від виноробних пагорбів Вюрцбурга до міста Фюссен, розташованого біля підніжжя Альп, Шлях романтика пов’язує воєдино прекрасні міста, села і замки.

Знаменитий Шлях романтика – це переплетення другорядних трас, що пролягають через 25 маленьких провінційних містечок і сіл. Маршрут демонструє німецькі пейзажі і культурну спадщину Баварії.

Ідучи цим шляхом, ви зрозумієте душу Німеччини.

400-кілометрова дорога відкриває гостям зовсім різні пейзажі: від веж середньовічних замків і міських мурів до безкрайніх полів і гірських піків, кожен з яких заслуговує докладного вивчення.

Замок Нойшванштайн

Баварія, Замок Нойшвайнштайн, Німеччина

Замок Нойшванштайн, споруджений в мальовничому районі південно-західної Баварії, змагається красою з розташованими поруч гірськими вершинами і мальовничими рівнинами. “Нова лебедина скеля” (так перекладається назва замку) надихнула багатьох творчих особистостей на створення творів мистецтва. “Лебедине озеро” Петра Чайковського, замок в паризькому Діснейленді – в них знайшли продовження казкові мрії Людвіга II, втілені в цьому замку.

Бамберг

Баварія, Бамберг, Німеччина

Завдяки відсутності будівель у сучасному стилі, які могли б змінити унікальний архітектурний ансамбль, весь історичний центр Бамберга з шедеврами архітектури внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Розділене річками і численними каналами, це місто найприроднішим чином обжило сім пагорбів, за що і отримало свою другу назву – Рим Франконії. Однак за всю архітектурну пишність, яку можна було очікувати скоріше на березі Сени, ніж в Баварії, це місто має повне право щоб його порівнювали з будь-якою розкішною столицею Європи.

Бамберг – це місто студентів, вони наповнюють його своєю позитивною енергією, привносять веселощі на бруковані міські вулиці, в кав’ярні і паби, а десяток міських пивоварень пригощають гостей смачним пивом, яке варять тільки тут.

Октоберфест

Октоберфест, Баварія, Німеччина

Все почалося зі щедрого весільного тосту і перетворилося в найбільше в світі спільне розпивання пива. У жовтні 1810 року, майбутній король – баварський принц Людвіг I – одружився на принцесі Терезі. Наречені влаштували грандіозний прийом біля міських воріт, який закінчився кінними перегонами. Наступного року піддані Людвіга, що полюбляли веселощі, повернулися, щоб продовжити свято, фестиваль продовжили і перенесли на вересень, скрасивши похмуру осінь.

Із роками від перегонів відмовилися, але традиція під назвою Октоберфест зберіглася. Через два століття це 16-денне дійство як і раніше приваблює мільйони гостей. З цієї нагоди варять спеціальний сорт пива – темне і міцне. Це свято – головна щорічна подія Баварії, яка приносить прибуток майже 1 млрд €.

Марієнплац

Марієнплац, Баварія, Німеччина

Марієнплац – це серце і душа історичного центру Мюнхена. Це популярне як серед туристів, так і у місцевих жителів місце послужить відправним пунктом знайомства з містом.

Попри мініатюрні розміри площі, на ній вмістилась величезна кількість пам’яток. Головною прикрасою служить Маріїна колона, зведена на честь перемоги над шведами в результаті 30-річної війни, нова і стара ратуші і незрівняний собор Фрауенкірхе – обличчя міста. Звідси починається вулиця Кауфінгерштрассе – мрія та мета всіх шопоголіків, а трохи віддалік розташовано історичний продовольчий ринок Віктуалієнмаркт, який і доси залишається головним торговим центром міста, де можна придбати продукти власного виробництва.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить