Що впливає на апетит? У першу чергу, три гормони апетиту, а в другу – наші звички. Тобто наш гормональний фон залежить від збалансованого харчування та фізичного навантаження. А звички лише допомагають вирішити…

Що впливає на апетит? У першу чергу, три гормони апетиту, а в другу – наші звички. Тобто наш гормональний фон залежить від збалансованого харчування та фізичного навантаження. А звички лише допомагають вирішити…
Соматотропін, або ж гормон росту, – дуже важлива в усіх відношеннях речовина. Соматропін виконує безліч функцій: підсилює синтез білка і гальмує його розпад, сприяє зниженню відкладення підшкірного жиру, посилює згоряння жиру і…
Лептин виробляється жировими клітинами, під його дією знижується апетит та кількість спожитої їжі, а також збільшуються енергетичні витрати організму. Саме він посилає сигнал в мозок, що ми ситі. Дивіться, як це відбувається.…
Щитовидна залоза – такий неймовірно важливий орган в житті жінки! А чому тільки жінки, запитаєте ви? І я відповім: чи часто ви зустрічаєте чоловіків із захворюваннями «щитовидки», як в народі кажуть? Дуже…
Естроген відповідає за формування красивої жіночної фігури, перерозподіляючі жирові відкладення в область стегон, сідниць та молочних залоз. Саме завдяки естрогену у дівчаток в підлітковому віці з’являються груди та округлюються стегна. Зазвичай про…
Забагато тестостерону? Всі звикли вважати тестостерон чоловічим гормоном, але в нормі в жіночому організмі він також повинен вироблятися в певній кількості. Наприклад, для жінок від 20 до 39 років нормальний показник тестостерону…
Що таке інсулін? Природною реакцією організму при попаданні будь-якої їжі в ротову порожнину є підвищення рівня глюкози в крові. У відповідь на це, підшлункова залоза виділяє певну кількість інсуліну, в залежності від…
Дивні рекомендації, подумають деякі, і будуть неправі. Пропонуємо 13 простих та дієвих способів нормалізувати рівень кортизолу. Контроль за вживанням вуглеводів Правило втрати ваги за допомогою низьковуглеводної дієти не відноситься до тих, у…
Зайва вага та безсоння є довгостроковим ефектом збільшення кортизолу. Основне завдання кортизолу: підвищити рівень глюкози. Навіть невелика її кількість (наприклад, чашка звичайної кави) може підвищити рівень цукру в крові і резистентність до…