Казка про Кохання

Вона не любила Новий Рік як і інші свята. Просто не любила. Але все-таки, Новий Рік був особливим святом: в цю ніч можна було загадати бажання, які обов’язково збудуться. Вона загадувала бажання і на падаючі зірки, і на трамвайні, і, навіть, автобусні квитки, але все це були звичайні, не основні бажання, від невиконання яких, в принципі, нічого не змінювалося.

А ось раз на рік, під час бою курантів, разом з повсякденними побажаннями для своїх рідних, Вона могла згадати своє саме-найзаповітніше бажання. І в цьому році воно у Неї було … «Будь ласка, нехай Він буде щасливий, будь ласка, нехай буде щасливий, будь ласка…», – як заклинання повторювала Вона, боячись, що куранти вже замовкнуть, а Її бажання так і не дійде до Діда Мороза.

Пролунали перші звуки гімну, і Вона радісно зітхнула – встигла, все, тепер цілий рік у Нього точно має бути все чудово. «Як би я хотіла зробити Його щасливим … Але, навіть, якщо не зі мною … Головне, щоб Він був щасливий …», – думала Вона.

У резиденції Діда Мороза вирувала звичайна для новорічних днів робота. Цілий штат співробітників займався виконанням бажань, які зліталися сюди з усіх боків Земної кулі. Одні відповідали за дитячі бажання, інші – за матеріальні, за духовні і спеціальний відділ займався бажаннями про Любов. Перш ніж бажання потрапляло до потрібного відділу, воно проходило сортування, де ретельно перевірялося на щирість, на необхідність виконання, на його наслідки. Наприклад, бажання на кшталт «Хочу, щоб у мене був самий крутий в класі телефон» переадресовувалися до відділу, який відповідає за людські відносини. Тому що, скоріше за все, найкрутіший телефон потрібен для того, щоб мати авторитет у однокласників. Але для цього не потрібен телефон… І бажання все одно виконувалося, тільки в дещо іншому вигляді.

«Будь ласка, нехай Він буде щасливий, будь ласка, нехай буде щасливий, будь ласка…», – прочитавши чергове бажання, Помічник Діда Мороза, який відповідає за сортування, відкрив товстий журнал реєстрації і знайшов потрібну запис: «Нехай Вона буде щаслива. Навіть якщо це щастя буде не зі мною, то нехай Вона просто буде щаслива…»

Досить посміхнувшись, Помічник Діда Мороза набрав потрібний номер: «Це відділ «Любов»? Записуйте…»

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.