Простота життя

простота життя, цікаві люди, Ксенія Миронова

Простота життя – начебто все зрозуміло, а насправді важко зрозуміти, про що йдеться в цих двох простих словах. Адже в кожного своя простота життя і свій рецепт щасливого та гармонійного життя. А от наскільки таке життя є простим та наповненим смислом, спробуємо розібратися в цій статті.

Головне у житті – це приймати життя таким, яким воно є, не намагатися все пояснити та проаналізувати. Якість життя – це простота життя.

Ключ до гармонії – у простоті та позбавленні від зайвого у речах та думках. Все зайве захаращує життя та не дозволяє багатьом бути щасливими.

Ми розучилися жити: в нас забагато матеріальних благ, дуже великий вибір всього, велика кількість спокус, бажань, їжі, а надлишок у будь-чому ще ніколи не приносив ані грації, ані елегантності.

Наше життя стало циклічним: ми заробляємо, витрачаємо та руйнуємо. І не тільки природу, але й свою душу. І так щодня, щохвилини. Ми робимо це власними руками. Ми використовуємо одноразовий посуд, ручки, запальнички, пластикові пакети та інші “блага” цивілізації, виробництво яких призводить до забруднення води, повітря, загибелі тварин та природи загалом.

Існує багато людей, для яких матеріальне багатство є відображенням їхнього життя, таким собі доказом того, що вони існують, доказом їхніх життєвих досягнень. Свідомо чи ні, але вони асоціюють себе з тим, чим вони володіють. Що більше у них усього, то безпечніше вони себе почувають, то більшого вони нібито досягли. Об’єктом їхніх бажань є все: матеріальні блага, вигідні угоди, шедеври мистецтва, знання, ідеї, друзі, коханці, мандри та, навіть, Господь Бог. Люди споживають, купують, накопичують, колекціонують. Вони “мають” друзів, “набувають” зв’язків, “володіють” дипломами, знаннями, медалями… Вони прогинаються під вагою того, чим володіють, та забувають або не розуміють, що жага нового перетворює їх на неживі істоти, тому що їхні бажання лише тільки множаться. Знайома картина? Для багатьох, гадаю, так.

Що таке простота життя? Як вийти з шаленого ритму життя? Що зробити, щоб з’явився час жити?

Насправді, відповідь проста. Що простіше в тебе все, то більш вільним та наповненим ти себе відчуваєш. Що менше у тебе всього, то більш цікавим та насиченим стає твоє життя.

Багато речей зайві. Ми це розуміємо тільки тоді, коли їх втрачаємо. Ми користувалися ними лише тому, що вони в нас були, а не тому, що вони дійсно були нам потрібні.

Якщо відмовитись від володіння чимось, то у нас з’явиться додатковий час, який можна присвятити чомусь цікавому та корисному для душі та тіла. Адже, коли вам стане комфортніше у власному тілі, ви займетеся вихованням душі, тобто ваше життя стане більш осмисленим і ви станете щасливою людиною!

Щастя в простоті життя…

Пошук простоти – це найбільш правильний спосіб жити комфортно та в гармонії з собою.

Простота дозволяє вирішити багато проблем та дає змогу жити, звільнившись від забобонів та обмежень – які не дають нам зосередитися головному – житті.

Ксенія Миронова