Сінгапур – ідеальне місто-фантазія

Marina Bay Singapore
View Gallery 11 Photos

Сінгапур – ідеальне місто-фантазія, місто-мрія, дивовижне місто-держава. Місто, яке живе за особливими правилами. Їх можна приймати за якусь даність і зразок для наслідування для подальшого розвитку всього світу.

Дивовижний Сінгапур

Сінгапур посідає перше місце в світі за свободою ведення бізнесу.

Сінгапур посідає третє місце в світі за обсягом ВВП на душу населення.

Сінгапур стабільно входить в першу п’ятірку країн світу, які позбулися корупції.

У Сінгапурі безробіття становить трохи більше 1%, тобто його практично немає. Відповідно, немає ніякої допомоги по безробіттю. Влада Сінгапуру всіх забезпечує пристойно оплачуваною роботою (мінімальна зарплата в Сінгапурі – 2000 євро на місяць). Бути безробітним для сінгапурців просто соромно, непрестижно і принизливо.

Сінгапурці живуть в своєму, відомому тільки їм вимірі. За своїми, нікому не підвладними правилами, а до всіх інших ставляться з прихованим презирством.

Сінгапур – це зелене місто-парк, в який вхід вільний у будь-який час доби для всіх бажаючих. На кожного жителя Сінгапуру доводиться по два-три дерева і по шість кущів. Сінгапурцям вдалося створити для самих себе затишне, зручне і комфортне місто для життя. Тут чистота вулиць і парків дотримується і громадянами, і гостями міста. Такого немає в багатьох інших мегаполісах Південно-Східної Азії.

Сінгапур – місто-фантазія

У Сінгапурі введені жорсткі покарання за плювки, кидання на землю сміття, недопалків, обгорткового паперу і всього того, що валяється всюди в більшості міст усього світу. Напевно, складно було сінгапурцям і гостям міста звикнути до таких правил. Однак жити в чистоті куди приємніше і здоровіше, ніж плювати на підлогу власного житла або землі, по якій ходиш ти і твої діти.

В Сінгапурі заборонено запускати різні феєрверки, салюти та петарди під час святкування подій в місті. Цілком природно, що корінним китайцям Сінгапуру це не сподобалося, тому вони стали запускати феєрверки з човнів.

В Сінгапурі діють не зовсім звичайні для нас штрафи. Наприклад, за не спущену воду в туалеті, або куріння в громадському місці чи за кинутий недопалок на вулиці або в приміщенні.

У сінгапурців в крові звертати увагу на всі дрібниці, які заважають жити – і тобі, і оточуючим. Якщо для когось ці дрібниці – є лише дрібницями, то для сінгапурців – це дуже важливо, адже без цього добробут Держави може в один прекрасний момент рухнути. І постраждають при цьому перш за все ті, хто вважав необов’язковим звертати увагу на ці нібито «неважливі дрібниці».

Сінгапур знаходиться на перетині наркомаршрутів «Золотого трикутника» – Бірма, Таїланд, Лаос – Австралія, Європа і США. У Сінгапурі за придбання і поширення наркотиків встановлена ​​смертна кара. Завдяки цьому в країні переможена наркоманія і припинено транзит наркотиків в інші куточки нашої планети.

Контроль за порушенням порядку в місті дуже жорсткий і нікому не робляться поступки.

Сінгапур -місто для людей

Уряд Сінгапуру здійснює політику виключно в інтересах усіх громадян: пообіцяли – зробили.

Кожен мешканець Сінгапуру має власне недороге житло, доступне кожному громадянину. Практично все житло побудоване за державні кошти, але викуплене у власність простими громадянами.

У Сінгапурі будують за високими міжнародними стандартами – красиво, затишно, комфортно, тобто так, щоб було приємно і зручно в такому будинку жити.

У Сінгапурі висококласне недороге медичне обслуговування, освіта і бурхливий розвиток науки і техніки.

У Сінгапурі 1,5% населення – справжні багатії світового рівня. Вони ведуть себе тут гідно, не кричать про це направо, наліво, а жебраків днем ​​з вогнем не знайти.

У Сінгапурі настільки налагоджена робота всіх ключових механізмів, що немає необхідності закликати громадян не смітити, не забруднювати навколишнє середовище, не викидати в атмосферу шкідливі речовини.

Всі сінгапурці чудово усвідомлюють, що жити в Сінгапурі – саме їм, а не гостям міста. Насмітили-насмітять – самі будуть в цьому свинарнику жити.

Влада Сінгапуру жорстко контролює народжуваність, тому що територія міста не може вміщати всіх охочих тут жити.

Неконтрольована міграція заборонена.

А ще, кількість автомобілів, що продаються, прямо пропорційна кілометражу автомобільних шляхів, що вводяться в дію на території Сінгапуру. Тобто, побудували нову дорогу – значить, на внутрішній ринок «викидається» кілька десятків нових автомобілів, вірніше, спеціальних державних сертифікатів на їх придбання.

Ось таке фантастичне місто-держава!

Ксенія Миронова