Сьогодні

Мої плани на сьогодні

Починайте кожен день з цього тексту і ваше життя набуде нового сенсу…

Сьогодні, прокинувшись разом з Сонцем, я раптом несподівано зрозуміла, що сьогоднішній день буде найкращим днем ​​в моєму житті! І відкинувши всі сумніви, я вирішила, що у мене сьогодні весь день буде свято! Сьогодні я вирішила, що буду дякувати Господу за те, яким дивовижним було моє життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були. Адже вони мене робили тільки сильніше.

І цей день я обов’язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем. Я буду вдячна Богу за всі ті прості речі, які мене оточують: за ранкову росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів.

Сьогодні я буду самою уважною людиною на світі. Сьогодні я поділюся своєю радістю з людьми, що мене оточують. Завдяки мені сьогодні хтось посміхнеться.

Я створю що-небудь незвичне і добре для абсолютно незнайомої мені людини. І подарую самий щирий комплімент тому, хто чомусь сумує. Я скажу дитині, що вона – абсолютно особлива людина. А єдиному коханому – як сильно я його люблю і як же багато він значить у моєму житті. Сьогодні я перестану турбуватися про те, чого немає у мене і буду дякувати Всесвіту за всі ті чарівні речі, які мене оточують в цьому світі. Я знаю і пам’ятаю, що занепокоєння – це всього лише марна трата дорогоцінного часу. Моя віра в мої власні сили і провидіння приведуть мене до моїх цілей.

І сьогодні вночі, перед тим, як йти спати, я обов’язково вийду на вулицю і подивлюся наверх – на нескінченне небо, усипане мільярдами зірок. І з благоговінням, милуючись красою зірок і срібним диском місяця, я буду дякувати Господу за всі дива навколо. І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячна світу за цей кращий день в моєму житті. І спати я буду сном щасливої ​​дитини, яка з хвилюванням чекає завтрашній день.

Тому що завтра, буде найкращий день у моєму житті!