А що якщо всім нам потрібно лише трохи шоколаду?

Не забивайте голову умовностями, не шукайте боротьбу і мораль. Віддайтесь чарівності невеликого французького міста та мініатюрної жінки, яка впевнено снує на підборах. Відчуйте запах солодощів, посміхніться духу свободи грайливого бродяги-моряка. Вдихніть впевненість у свій вибір, своє життя, свою дорогу і проведіть ще один чудовий вечір за переглядом фільму “Шоколад” (“Chocolat”, 2000).

“Шоколад” – це мелодрама від режисера Лассе Хальстрьома, за сюжетом однойменного роману англійської письменниці Джоан Харріс. Фільм було номіновано на премію “Оскар” в п’яти категоріях. У головних ролях: Жюльєт Бінош, Джонні Депп, Джуді Денч, Лена Олін та інші.

У маленьке французьке місто, де життя століттями встоялось, приїжджає молода жінка з донькою, несхожі на інших і роблять справжній бум. Вони відкривають там не абищо, а лавку солодощів, та ще й у великий піст! Тим самим вони отримують несхвалення мера міста, який налаштовує всіх жителів проти неї. Але тим не менше її здатність спілкуватися, подобатися іншим допомогла знайти покупців, друзів і кохання … Весь фільм побудовано на протиставленні натовпу і яскравої особистості, лідера, людяної і в той же час дуже вразливої жінки.

Не можна жити на світі, вимірюючи доброчесність тим, що ми не зробили, тим, у чому відмовили собі, перед чим встояли і кого відкинули. Я думаю, доброчесність вимірює те, що ми створили, втілили в життя і кого зігріли.

Шоколад оголює справжні бажання, лікує душу і передбачає долю. З’їж шматочок шоколаду і зрозумій своє істинне призначення. Будь унікальним, живи так, як хочеш саме ти. Цей фільм обволікає і заспокоює, як пінна ванна, яка приймається перед сном.