Імідж та Стиль: у чому різниця

Імідж та стиль

Імідж та стиль – різні та водночас дуже близькі поняття, кожне з яких є уточненням другого. Імідж – це “візитна картка” людини, тобто її певна роль у житті. Стиль – це вираження сутності людини, її внутрішнього Я.

Між іміджем та стилем є характерні особливості. Чим відрізняється імідж від стиля рідко хто може пояснити.

Давайте більш детально розберемось, що тут до чого.

Кожна жінка знає, коли вона собі подобається, то все в неї виходить якнайкраще. Сприятливо складаються обставини, ми самі стаємо сміливіше, впевненіше, щасливіше – і все це завдяки схвальним поглядам оточуючих. Згодні? Гадаю, так.

Америку не відкрию: до людей з приємною зовнішністю краще ставляться, а ще краще ставляться до тих, хто вміє виглядати доречно та органічно у будь-якій ситуації.

Це стосується і особистого життя, і кар’єри, і досягнення мети. Навіть, звичайне дружнє спілкування дається легше тим, хто гарно виглядає, ніж тим, хто не вміє себе подати, враховуючи конкретну ситуацію.

Імідж

Навчитися бути стильною і неповторною можна. Перш за все подумайте та дайте собі відповіді на запитання: що таке стиль, а що таке імідж.

На нашу думку, імідж (від англ. image, imago – “образ”, “вид”) – це “візитна картка”, яку ми створюємо для інших, те враження, яке ми бажаємо викликати у оточуючих, той образ, який ми транслюємо в світ для емоційно-психологічного впливу на оточуючих.

Якщо імідж створено грамотно, то в ньому узгоджені всі деталі: стиль одягу, зачіска, аксесуари, прикраси, взуття, голос, манери поведінки та, навіть, оточення. Все працює на задану мету – справити враження.

Імідж є життєздатний та переконливий лише тоді, коли відповідає внутрішнім якостям людини, її характеру, темпераменту та образу життя. Вдома, на роботі, у дружній компанії та серед незнайомих людей ми граємо певні соціальні ролі. Хоча вони можуть дуже сильно відрізнятися, ми виконуємо їх із задоволенням. Але, якщо роль перетворюється на маску, що приховує справжнє обличчя людини, якщо вона не відповідає її світосприйняттю та меті, тоді імідж перетворюється на тягар. Людина відчуває дискомфорт від того, що “грає не свою роль”.

Зовнішність відображає наш внутрішній стан, та навпаки. Коли ми хочемо змінити своє життя, то дуже часто перш за все оновлюємо свій гардероб, поспішаємо в перукарню чи починаємо робити ремонт. Якщо жінка радикально змінює колір волосся, наприклад, з натуральної блондинки перефарбовується у жагучу брюнетку, напевно вона повна рішучості почати нове життя.

Якщо людина живе у постійному стресі, має душевні переживання чи її роздирають протиріччя – про це теж найкраще розповість її зовнішній вигляд. Дисонанс, невпевненість у собі та своїх силах, невизначеність – є її основними супутниками.

А коли людина перебуває у злагоді з собою та світом, тоді і образи гармонійно доповнюють друг друга, підкреслюючи цільність особи.

Стиль

Стиль – це майстерність знайти себе, свою винятковість та вміння відобразити її у своїй зовнішності.

Стиль є відображенням внутрішнього світу людини через зовнішність: макіяж, зачіску, одяг, аксесуари, манери поведінки, жести, мова.

Стильна людина – це гармонійний образ між внутрішнім світом особистості та акуратно доглянутою зовнішністю.

Стильна людина одягнена просто та зі смаком. Вона носить виключно те, що їй підходить. Зовнішнє дорівнює внутрішньому. Тільки так і ніяк інакше.

Бути стильним – означає майстерно підкреслювати переваги фігури і приховувати її недоліки.

Стильною людиною захоплюються, на неї хочуть бути схожими. Вона не тільки одягнена зі смаком, усі деталі її гардероба продумані до дрібниць.

Навколишні люди впевнені, що їй ідеально пасує все, що вона носить.

Насправді, стильна людина підбирає тільки ті кольори та фасони одягу, які її прикрашають. Речі ніколи не купуються “просто так” або “тому що це модно”.

Стиль стильної людини цілком та повністю відповідає її іміджу. Стильна людина знаходиться в ладу з собою, зі своїм внутрішнім Я, впевнена у собі, у своїй фізичній привабливості, вихована та дотримується правил етикету.

Імідж та стиль : коротко про головне

Імідж та стиль – це два різних поняття, які одне без одного не існують. Якщо імідж – це деяка роль, то стиль – це сутність людини, її внутрішнє “я”.

Для багатьох знайти свій стиль означає знайти себе, свою точку зору та вміти виразити її. По зачісці, кольору краватки, якщо бути уважним, завжди можна вгадати, якому стилю віддає перевагу людина. А такі “дрібниці”, як браслет, парасоля чи брелок, можуть розповісти про хазяїна більше, ніж будь які слова.

Імідж придає блиску, створює ретельно продуманий образ та враження людини певного соціального круга. Стиль допоможе стати яскравою особистістю.

 

Далі буде…

Ксенія Миронова