Лялькове диво

Лялькове диво

У МВЦ “Музей історії міста Києва” проходить міжнародна виставка авторських ляльок та живопису “Лялькове диво”.

Виставка невелика, займає всього один зал. В експозиції представлені живопис Катерини Косьяненко і Сергія Півнюка, а також авторські ляльки українських майстрів: Тамари Півнюк, Юлії Володарської, Катерини Калініної, Олени Коростельової, Валерія Бондаренко, Ренати Голашевськой-Адамчик і Анастасії Кацан.

Автори виставки беруть участь у численних українських і міжнародних проектах. Їх шедеври зберігаються в приватних колекціях світу. 

Лялька як мистецтво, як неповторний світ образів, продуманих і втілених у найдрібніших деталях. Скільки ж різних чудових характерів можна побачити в кожній ляльці, скільки виразів обличчя, скільки різних емоцій і як точно вони передані, а образи і костюми які!!! Словами це висловити неможливо, краще один раз на власні очі побачити цю красу 🙂

Народження ляльки – це Чудо, це справжнє мистецтво маленьких кроків, де кожен крок, наповнений смислами і натхненням: з нічого створити неповторний образ, зі своєю душею, костюмом і мелодією. А скільки в них світла, тепла і доброти! Кожну ляльку можна розглядати нескінченно. Лялька – це ще один спосіб побачити світ по-своєму і чергове підтвердження того, що всі ми різні.

У всіх ляльок є спільне – талант і копітка робота їх творців, їх любов до своїх творінь і до людей, для яких ці ляльки і створюються.

Дякую організаторам виставки ляльок “Лялькова диво” і МВЦ “Музей історії Києва” за чудовий вечір серед краси і низький уклін творцям прекрасного!

Текст та фото Ксенія Миронова

 

Фото – ТУТ