Після 30 жінки дивляться на чоловіків по-іншому

Зловила себе на думці, що після наших тридцяти романтичним і сексуальним в чоловіках стає зовсім інше. Інше, ніж у 18, коли після однієї троянди та шампанського можна було одружитися. Навіть, у 20 років, ще чудово функціонували «у тебе гарні очі» та «я чекав тебе все життя».

А ось після 30-ти кур’єр з квітами – це зовсім звично. Звичайно, це приємно, але… Величезний пучок зелені з ринку швидше змусить посміхнутися та запам’ятати.

Раніше було простіше. Ось скаже він, брутально насупивши одну брову «я втомився бути ідеальним для всіх, хочу бути ідеальним лише для тебе, дитинко», і ти у свої 18 вже розтанула, який же він чудовий! «Хочу бути його декабристкою…» А після 30-ти фу-фе, не те пальто, тому що він якийсь “Васьок з понтами кострубатими”.

Раніше я була б у захваті, якби хтось приїхав до мене під вікно на даху автомобіля, ще й з квітами, майже як Річард Гір до Джулії Робертс. А зараз, коли і справді приїхав (НЕ Гір, але майже Бен Аффлек), виглянеш з вікна, позіхаючи та бухтячи про пом’ятий дах, страховку, випив, будь людиною, впадеш, а там машина назустріч, і в підсумку… «злазь звідти, йди оладки їсти!»

Раніше подобалося, коли не помічає. Прям азарт вмикався, Печорін згадувався. А тепер не помічаєш того, хто не помічає. І того, у кого все складно. І того, хто пропадає, не подзвонивши. І того, хто «не може розібратися в собі». Нафіг ті ребуси розгадувати. Чоловік повинен бути чоловіком. І крапка. Нещасних та шукаючих себе прохання не турбувати.

Тепер настільки добре знаєш себе, що людину, яка не твоя, бачиш по першому рядку в чаті, вгадуєш несумісність з першої з семи нот.

Раніше хотілося, щоб захоплювався, як ти можеш все сама, не гірше за чоловіків. А тепер потрібен той, хто сам – чоловік: вирішить, привезе, замок полагодить, банку відкриє і руку поцілує. Раніше парфуми і плюшеві ведмедики викликали писк. Тепер … крута штукенція для кухні – крутіше ведмедиків. А ось парфуми та розкішна нижня білизна – завжди викликали і будуть викликати писк… Раніше хотілося, щоб запросив десь повечеряти у модному місці, а тепер прям жахливо привертає пропозиція «давай сходимо десь повечеряємо». І дуже сексуально виглядає, коли він сам готує вечерю для вас: таку смачну і таку просту, згодна на запечену рибу та келих білого вина. Маленькі приємності – я це люблю.

Раніше подобалися модні, а тепер модні насторожують. Особливо, в обтягуючих джинсах та з чубом. Зухвалі. Бр-р-р … Для мене більш зрозумілими та ближчими є ті, що в чистому та у бавовняному. М’яке хочеться обіймати. Бавовняне простіше гладити.

Замість колишніх привабливих покидьків, оригіналів і брутальних, тих з ким весело і просто, серце та душу чіпають ніжні та ті, хто турбуються, чи поїла, чи тепло, чи комфортно. Замість іскрометних – іронічні, старанно-іскрометні взагалі стали втомлювати та напружувати.

І ті, що досить живуть з мамою більше не здаються милими.

Раніше ті, хто говорить «секс – це не головне», вважалися ввічливими принцами, а тепер викликають величезні підозри …

Якщо раніше захоплювали розповіді про те, який він “герой”, тому що не боїться швидкостей і ваще лихий, і шрами, дитинко, це у сміливих, і обігнати феррарі – справа честі… Тепер нудить від таких, і хочеться тверезих спортсменів, які дотримуються правил дорожнього руху та поважають жінок за кермом.

Раніше було чарівно, якщо він тебе підвезе. А тепер просто вежу зносить, якщо він дає тобі в руку ключі від чогось спортивного і каже: «Хочеш відвезти себе додому?» Або навіть ось так: «Хочеш, покатаю на електромобілі? Це інноваційно і екологічно відповідально» (цитата). Ну лицар же, ну!!!

Одружені чоловіки у твої 30-35 стають добрими друзями, тому що після всього, у що ти вляпалася, вже знаєш, вони – як цукор на ніч. Загрожують хворобами серця. Якщо одружені – молоді і красиві та на мотоциклі, просто уявляєш, що вони – плід твоєї уяви. Посміхаємося і дружимо.

Сильно привертають уміння та справи, якими він займається. Сидиш, п’єш каву з кардіохірургом і слухаєш історії: як він робив операції на відкритому серці (не понтоватись узагалі, я сама запитала). І розумієш, що це сильніше, ніж шампанське, і крута тачка, і не помічати…

Взагалі, крута тачка (не просто тачка, а «дивись, яка у мене крута тачка»), крутий костюм (не просто костюм, а у-а-ау Гуччі-фігуччі) і ще понти, і погляд «я важливіше Абрамовича» – відразу якось лякають величез-ні-шими клопотами – це ж просто у спортивному костюмі не вийдеш, просто в кедах з ним поруч не встанеш, просто котлет не насмажиш. Та ну його… Не цікаво…

Сексуально, коли весело і просто, сексуально, коли людина розумна, сексуально, коли не ображається, а коли чесний – це ну дуже сексуально. Ще вірність серед афродизіаків з віком злетіла до вершини, а якщо людина поруч з метою ростити онуків (ні, ну а що, вони не за горами) – тоді взагалі вогонь!

А ось ще деякі дрібниці, типу «ходить по дому в шкарпетках і трусах» – вони якось перестали так в очі кидатися. Нехай ходить, аби не в стрінгах (ой, зараз чого тільки не буває).

Одне не змінилося – все так же романтично і весело обійматися на лавочці в парку, правда, зі своїм пледом треба приходити і дорогим вином. А потім викликати нормальне таксі, тому що їздити п’яним за кермом у нашому віці зовсім не сексуально.

Береніка