Яєчна маска-плівка 3 в 1: підтяжка, зміцнення і очищення

Повноцінний догляд за шкірою неможливий без використання різних масок. Куряче яйце по праву можна вважати самим бюджетним і найефективнішим засобом для підтримки молодості і здоров’я шкіри. Рекомендуємо зробити яєчну маску-плівку, яка неодмінно підтягне, зміцніть та очистить шкіру обличчя.

Білок ефективно підтягує і м’яко очищає шкіру. У жовтку міститься багато лецитину, який забезпечує зволоження і глибоке харчування епідермісу. Вітаміни A, D, B піклуються про молодість шкіри. Яєчну маску-плівку з успіхом можуть застосовувати жінки різного віку.

Яєчна маска-плівка 3 в 1: підтяжка, зміцнення і очищення

Інгредієнти:

 • 1 яйце
 • паперові серветки
 • пензлик
 • виделка
 • 2 миски

Приготування:

 1. Відділіть жовток від білка, помістіть їх в різні мисочки. Білок злегка збийте виделкою.
 2. На очищене обличчя за допомогою пензлика нанесіть білок.
 3. Паперову серветку наріжте (або порвіть) на смуги і наклейте на лице, як пап’є-маше. Зверху змастіть ще одним шаром білка. Не наносіть занадто багато білка, доки кожен шар добре не підсохне.
 4. Зачекайте 20-30 хвилин – серветка перетвориться в тверду скоринку.
 5. Зніміть маску знизу (під підборіддям) одним впевненим рухом по напряму вгору. Відчуття можуть бути трохи неприємними, але ефект того вартий!
 6. Збийте жовток і рясно змастіть їм шкіру обличчя. Для додаткового живлення можна додати в нього кілька крапель оливкової або кокосової олії.
 7. Через 10 хвилин змийте жовток.

Найзручніше змивати залишки яйця теплою водою. Якщо у вас суха шкіра, після використання маски-плівки змастіть обличчя будь-яким живильним кремом.

Щоб зберегти шкіру обличчя молодою на довгі роки, маску треба робити 2 рази на тиждень.