Заробіток без вкладень

Протягом останніх років стали дуже модними статті та рекламні об’яви, які  розповідають про способи різного заробітку: швидкого, без вкладень, в Інтернеті. Дуже часто подібні пропозиції ми отримуємо у розсилках на e-mail, в особистих повідомленнях у соцмережах та через численну рекламу на різних сайтах.

Як з усим цим розібратись? Людині, яка не має спеціальної фінансової освіти, дуже важко зрозуміти, куди краще інвестувати свій власний час, свої кошти або свої знання, щоб можна було заробити швидко, стабільно, без ризиків та щоб це було помітно по грошах.

У цій статті розберемось, що ж таке заробіток без вкладень, куди краще інвестувати свої ресурси, щоб можна було на цьому заробити. В принципі, це нескладно, тому розібратися, щоб не вляпатись в історію, цілком реально.

Заробіток без вкладень

Заробити зовсім без вкладень не можливо. АЛЕ: дуже часто для заробітку зовсім необов’язково вкладати саме гроші. Інвестувати можна будь-які ресурси, які має людина: гроші та інше майно, власний час, інформацію та знання.

Гроші та інше майно

Це найочевидніший вид ресурсів. Маючи деяку суму грошей, завжди знайдуться пропозиції, куди їх можна вкласти з тією чи іншою прибутковістю. Іноді досить мати будь-яке майно для отримання доходу. Наприклад, кімнату в квартирі можна здавати в оренду і отримувати дохід.

Людина та час (вірніше, людино-години, людино-дні та ін.)

Більшість видів бізнесу і будь-яких проектів можна реалізувати лише за наявності вільних рук, які здатні виконувати роботу. Влаштуватися кудись на роботу – це і є пропозиція обміняти свій людський ресурс, тобто ваші «вільні руки» у кількості людино-днів чи людино-годин, на отримання грошової винагороди.

Інформація та знання

Заробити можна на інформації, яка є недоступною для широкого кола осіб. Наприклад, дуже високо цінуються високоспеціалізовані знання, отримані шляхом тривалого навчання і великого досвіду.

Усі ці ресурси конвертовані один в один. Наприклад, при відсутності часу на виконання якихось завдань, можна найняти працівника, який зробить ці завдання за гроші.

Для того щоб скористатись можливістю заробити “без вкладень”, необхідно провести аудит своїх ресурсів та подумати, що конкретно ви можете запропонувати для отримання доходу: що у вас є? Можливо, гараж чи квартира, якими ви не користуєтесь? Вільні гроші? Вільний час? Унікальні знання та досвід?

Якщо ніяких ресурсів не вкласти, доходу не отримаєш. Будь що, що можна обміняти – це ресурс.