Як обрати головні убори

За календарем Осінь. Осінньо-зимовий сезон розпочався. Ночі вже не зовсім теплі. Отже, прийшов час дізнатись, як підготуватися до холодів та обрати головні убори та інші осінні аксесуари: шарфи, палантини, снуди та ін.

Як же затишно загорнувшись у теплий, м’який шарф чи палантин, сидіти на вулиці у кав’ярні, пити ароматну каву та насолоджуватись осінніми кольорами, під ще трохи зігріваючим сонечком…

У гардеробі кожної жінки головних уборів: шарфів, снудів та палантинів має бути багато та різних кольорів і відтінків. Але це лише мої думки та вподобання.

На жаль, не всі жінки люблять головні убори та користуються тільки базовими та звичними речами. Часто купують різнокольорові шарфи, які підходять під весь верхній одяг, або шарфи класичних кольорів таких як: синій, коричневий, чорний або бежевий. Так само зручно можна підбирати й шапку в тон шарфа, щоб комплект був базовим. Але важливо підібрати відтінок головного убору або шарфа, який підійде саме вам, оскільки колір обличчя та очей мають значення, адже вони мають гармонічно поєднуватися з кольором вашого комплекту.

Але і це ще не все! Не всі форми обличчя будуть однаково виглядати у тому чи іншому головному уборі. Тому що не тільки колір має значення. Величезного значення має форма обличчя, адже форми обличчя у всіх нас теж різні.

Давайте розберемось, які саме форми та моделі головних уборів підійдуть для різних форм обличчя.

Якщо Ви просто не любите головні убори або вам шкода псувати свою зачіску, а на вулиці мороз чи вітер, завжди можна використати палантин або широкий шарф і прикрити голову нічого не пошкодивши.

Якщо вам буде необхідна практична допомога чи порада професійного стиліста у виборі головни уборів чи осінніх аксесуарів – я завжди рада вам допомогти!

Ваш стиліст – Юлія Ковальова