Мистецтво бути собою

Стиль – це глибоко особисте вираження індивідуальності людини. Кожен раз, коли ми вдягаємось – ми самостверджуємось.

Мати свій стиль – це мистецтво бути собою та залишатися самою собою за будь-яких обставин. Іноді для цього потрібна сміливість та мужність. Але саме вірність собі та своєму стилю створює жіночий образ: неповторний, виразний, той, що запам’ятовується своєю простотою, своїм шиком та своїм ароматом… Так так, саме ароматом, адже з нього все починається. Навіть, коли ви ще не увійшли до кімнати – відчувши нотні аромати вашого парфуму, усі вже повинні чекати, що зараз з’явитесь ви…

У наш час змінюється все настільки швидко, що ми не завжди встигаємо за усіма змінами. З’являється нова філософія життя, нові технології та матеріали, нові форми спілкування, нові життєві принципи та цінності … світ такий знайомий, але такий новий.

Особисто мені завжди подобалась філософія життя французів L’art de Vivre, яка вчить, як з дрібниць створити красу, з буденних днів – яскраве свято, як нікуди не поспішати, жити насолоджуючись кожною хвилиною життя та головне – як щодня отримувати задоволення від найпростіших речей… Хто знає мене особисто, зрозуміє, про що я…

Моду диктує час! Отже одночасно формується інший погляд на красу, моду та стиль. Стирається межа між чоловічим та жіночим костюмом, між діловим одягом та щоденним, між денним та вечірнім. Попереду летить демократичний імідж, у якому розмиті соціальні, вікові та національні рамки. Все те, що раніше було чітко визначеним – змішується, переплітається, позичає одне в одного деталі.

Ще якихось 50 років назад у моді існувало декілька стилів, а сьогодні їх безліч. Тому казати про єдність стиля у такій ситуації дуже складно. На перший план виходить не наслідування чогось стилю, а пошук власного іміджу, тому що у XXI столітті у моді не стиль, а образ та індивідуальність. У чому різниця між іміджем та стилем читайте ТУТ.

Дуже часто задають питання: “Що таке must-have?” Що означає – дуже необхідні речі? Для мене, наприклад, це ті, без яких я не уявляю собі свого життя. Це – про емоційні прив’язки, які є поруч зі мною завжди. Це ті речі, які разом зі мною переживали найщасливіші моменти життя та не дуже, які заспокоювали у складний день та надихали у той день, коли все вдається на ура. Ті, які завжди дарували мені відчуття впевненості. Тому для кожної з них є своє місце. Це – класика, яку інше не може замінити. Ніколи.

Мода – дама швидкоплинна та дуже непередбачувана. З’являється велика кількість нових речей, але дуже швидко зникає. Але є ті речі, які як “Весна-Літо-Осінь-Зима… і знову Весна” – зникають, але все ж таки періодично повертаються. Вони можуть трохи видозмінюватись у кольорі, текстурі тканини, марка може бути інша. Але вони є основою моди, відповідно, можуть стати основою стилю для всіх.

Звісно, що кожну річ потрібно адаптувати, щоб вона відповідала саме вашому стилю, саме вашій фігурі та саме вашій особистості.

Яким би не був ваш власний стиль у вашій уяві, він обов’язково повинен спиратися на речі, які пройшли перевірку часом, тобто класику, яка завжди в моді. Наприклад, це маленьке чорне плаття, кеди-конверси, окуляри-авіатори та ін. У кожного свій, дуже особистий, список таких речей.

Уявіть собі, що різка зміна вашої ситуації і ви з ситого будинку вимушені переїхати до малесенької квартири десь на околицях міста, чи взагалі в інше місто чи до іншої країни без нікого та нічого, грошей немає, а є лише зовсім маленька валіза. Що ви візьмете з собою?

Наприклад, я візьму дещо з моїх улюблених must-have речей: шовкову постільну білизну, пеньюар, парасольку, улюблений чай, свій парфум та фарфорову пару: дивовижно тонку та витончену, слонового кольору – блюдце та невелику чашку для чаю.

Чому? Тому що ці речі допоможуть не забути, не розчинитись у комусь, а завжди пам’ятати про себе. Вони найкращі помічники від хандри. Вони допомагають вберегти себе від депресії у той період, коли приходиться думати про їжу, ночуючи у теплому одязі у невеликій кімнаті десь там.

Саме ці речі дарують натхнення та віру у те, що все буде добре, що не піду на дно, ні за що на світі – а буду пливти далі та точно допливу до свого берега щастя!

Дуже важливо отримувати задоволення від самого процесу, а не від результату.

… Стелиш стареньку, але таку улюблену шовкову постільну білизну, вдягаєш пеньюар, пшикаєш свій улюблений парфум та насолоджуєшся чашечкою ароматного чаю з улюбленої фарфорової чашки кольору слонової кістки. А парасолька дозволить примиритись з будь-якою дощовою погодою та по-справжньому закохатись у дощ будь де – з’явиться зайвий привід вигуляти улюблену парасольку…І нехай весь світ зачекає!

Ксенія Миронова