Краса – це жінка, жінка – це краса

krasa-jinki

Краса – це жінка, жінка – це краса. Жінка без краси навколо не може існувати, адже краса – це те що надихає жінку, те, що її наповнює. Краса – це втілення всього прекрасного у світі, того, що змушує дивуватися та захоплюватися. Це природа, мистецтво, архітектура і, звичайно ж, сама жінка.

Для краси обличчя потрібна краса навколо

Жінка повинна наповнювати своє життя тим, що має справжню цінність: відвідувати музеї та театри, снідати або обідати декілька раз на місяць у найкращих ресторанах, мандрувати Україною та іншими країнами, відвідувати об’єкти Всесвітньої культурної і природної спадщини ЮНЕСКО, милуватися природою та вуличними пейзажами, які до сих пір не бачила.

Під час мандрівок ми переживаємо нові відчуття та відчуваємо, як кожна клітина нашого тіла вбирає навколишню красу та ми стаємо ще більш чарівними. Обличчя жінки, яка на весь день запирається у мрачній кімнаті, скоріш за все виглядатиме сумним, сумовитим і байдужим, у той час, як обличчя жінки, яка виходить з будинку та радіє навколишній красі, безумовно, виглядатиме виразним та гармонійним.

Що визначає жіночу красу?

Деякі жінки не здаються нам привабливими, хоча мають доволі гарненькі обличчя, а інші – навпаки, виділяються з натовпу, хоча нічого яркого та ефектного не мають. Згадайте, Одрі Хепберн, унікальну жінку, особлива харизма якої перевершувала її природню красу. Вона довела всім, що навіть зморшки та складки, які приходять з роками, можуть бути привабливими самі по собі, якщо вони виражають впевненість та характер жінки, яка прожила правильне життя. Зморшки на обличчях таких жінок є не признаком віку, вони є печатками шляхетності.

Тому, не хвилюйтесь через кожну цяточку та зморшку на обличчі. Їх наявність не принижує вашу жіночу гідність. Більша частина коричневих плям та зморшок можуть зникнути, якщо проявити наполегливість. У будь-якому випадку, загальна манера поведінки та доглянуте обличчя мають великий вплив для враження, яке справляє жінка на інших.

Чудово, коли ви маєте гарну шкіру, тому дуже важливо завжди ретельно доглядати за шкірою обличчя. Важливо пам’ятати, що бездоганна шкіра – це ще не все. Красу неможливо приклеїти ззовні – вона є фальшивою, якщо не йде зсередини.

Вчиться цінувати красу та зміст

Вчиться цінувати красу та зміст! Знаходьте час для того, щоб наповнити ваше помешкання квітами та своєю любов’ю. Розслабляйтесь за допомогою благовонь чи релаксуйте під шум води, насолоджуйтесь улюбленою музикою, вдихаючи аромат квітів, який наповнює кімнату. Спробуйте! Головне, робіть це з задоволенням! Впевнена, що після цього ви відчуєте, наскільки відпочило ваше обличчя. Незалежно від того, наскільки ви були втомлені перед цим, ви знову почнете відчувати себе красивою.

Знаходьте час для себе

Знаходьте час для себе! Хоча б одну годину щодня та один день щомісяця – насолоджуйтесь красою життя: відвідайте музей, погуляйте по парку або влаштуйте собі шопінг )) Неважливо, наскільки ви зайняті. Особливо це стосується тих, хто багато працює та часто відчуває напругу, яка зростає.