Психокосметологія

психокосметологія

Що таке психокосметологія?

Психокосметологія – це галузь психології, яка спеціально займається проблемами збереження молодості та краси.

Науково-дослідницьким шляхом було доведено, що поява перших вікових ознак на обличчі та фізичне старіння організму починається з певних ментальних та емоційних станів.

Наші психологічні установки завжди відображаються на нашому тілі. Тому головні чинники, що впливають на процеси старіння шкіри й тіла, перебувають у царині психології, а саме у специфіці роботи мозку людини.

Негативні емоції, стреси, негативні установки часто є основними причинами виникнення проблем надлишкової ваги, дефектів фігури, появи мімічних зморшок, “синців” під очима… і багатьох інших зовнішніх проявів передчасного старіння.

Також у житті людини дуже важливу роль відіграють її переконання. По суті, вони визначають не лише рівень і якість життя людини, а й зовнішній вигляд і стан здоров’я. Згадайте, наприклад, ефект плацебо. Одного переконання в тому, що людину лікують, достатньо, щоб вона одужала. Саме тому психокосметологія вивчає психологічні засоби та методи поліпшення фізичної зовнішності, стрункості фігури та загальної привабливості людини.

У той час, коли традиційна медицина лише на деякий час рихтує “фасад” обличчя, психокосметологія усуває причини, що спричиняють його прискорене старіння.  Психокосметологія дає змогу не тільки подовжити молодість, а й позбутися проблем, що вже виникли (зморшок, втрати пружності м’язів, в’ялості шкіри, зайвої ваги).

На відміну від косметики або пластичної хірургії, які просто маскують проблеми, технології психокосметології прибирають причини передчасного старіння, тому що вони включають приховані ресурси організму.