“Це шалене кохання” (2021, 16+)

tse-shalene-kohannya

“Якщо реальність банальна та нудна, придумайте історії”

Саме так кажуть головні герої французької кіноісторії “Це шалене кохання” (2021, 16+) та захоплюють у вир пристрастей!

Фільм – бомба! Фільм – карнавал! Блиск, мішура та театр абсурду! Вас миттєво залучає соковита картинка, а історія змусшує забути про сірі будні.

Мені хотілося неодноразово вигукнути “А що, так можна було?”, спостерігаючи, як чарівна пара бреше праворуч і ліворуч, отримуючи у відповідь лише «аплодисменти». Але до чого це призведе?

Випадкове знайомство Камілл і Жоржа швидко переростає у бурхливий роман, а за декілька годин, — у нетипово щасливий шлюб. Ексцентрична пара викликає захоплення та заздрість у вищому світі. Вони живуть розкішно і не за коштами, вони біжать від нудьги, приміряючи на себе різні образи та включаючи уяву там, де життя виглядає занадто банальним. Їхні ігри епатують оточуючих і здаються їм божевільними, але одного разу Камілл перестає розрізняти, де закінчується гра і починається реальне божевілля.

Ви навіть не очікуєте, яке яскраве кіно на вас чекає!

Чого тільки варті їхні діалоги:

– Боже мій! Раптом ви мій дід?

– Одружимося зараз, поки не забули!

– Рита! Тепер я почуваюся Ритою!

– Вона втратила голову!
– Ні, лише труси.

Але будь-яка вечірка рано чи пізно закінчується. Завжди є час прибирання сміття від хлопавок і миття посуду. А в житті? Що може вийти з життя, коли вечірки щодня, ти скачеш між роботами, а у кутку накопичується купа неоплачених рахунків? Якою буде доля такої пари?

Нам з вами доведеться багато танцювати, аби бути щасливими за них.

Подивіться французьку драму «Це шалене кохання» («En attendant Bojangles», 2021, 16+) з чудовими Роменом Дюріс і Віржині Ефірою. Цей фільм – екранізація роману Олів’є Бурдо «Чекаючи на Божанглза» — історія про пару божевільних, які одного разу знайшли.

“Не дозволяй нікому тобі вказувати, що відчувати і ким тобі бути.”

З цією фразою абсолютно згодна, а ось із рештою…! Ціла криниця для психологічних спостережень!

Офіційний трейлер