7 секретів простого догляду за шкірою

7-sekretiv-prostogo-dogliadu-za-shkiroyu

Кожен, хто хоче бути красивим, може таким стати. У цій статті ми дізнаємось 7  секретів простого догляду за шкірою, які не потребують жодних додаткових витрат.

Секрет 1

Кожен, хто хоче бути красивим, може таким стати і це залежить лише від його власних рук.

Головне, розібратися з особливостями своєї шкіри та навчитися піклуватися про неї, враховуючи ці особливості. Для цього слід задіяти ваші руки. Руки є головним інструментом. Руки можуть бути датчиком та визначати стан шкіри. Руки можуть бути “праскою” та розгладжувати зморшки. Руки можуть нагрівати та заспокоювати напружену шкіру, робити її більш сприйнятливою до інгредієнтів засобів для догляду.

Секрет 2

Ефективність будь якого продукту для догляду за шкірою залежить від того, наскільки правильно ви його використовуєте.

Для перетворення шкіри важливо не те, якими засобами ви користуєтесь, важливо як саме ви цей засіб використовуєте. При цьому зовсім не важливо, скільки цей продукт коштує.

Будь-яка косметика чи дорогі креми, створені для того, щоб шкіра була красивою. Але, якщо користуютися цією косметикою неправильно, вона може зашкодити вашій шкірі. Тому, лише ви можете по-справжньому турбуватися про свою шкіру та забезпечувати їй необхідний захист.

Секрет 3

Не слід турбуватися про кожну цяточку та зморшку – саме вони формують вашу індивідуальність та надають лоску.

Ці цяточки та зморшки е характером вашого обличчя, який створює індивідуальну харизму.

Секрет 4

Немає нічого особливого у косметичних продуктах, якими ми користуємо. Важливим є лише те, як саме ми їх використовуємо.

Наприклад, хтось лосьйон наносить прямо на шкіру, а хтось знає секрет: бризнути декілька крапель на вологу бавовняну серветку та спеціальним способом накласти її на обличчя.

Секрет 5

Рецепт самої простої лосьйон-маски, яка заспокоїть та зволожить шкіру, удосконалить її структуру та зробить більш м’якою.

Самий простий лосьйон може стати чудовою сироваткою для обличчя, якщо зробити з нього лосьйон-маску. Дуже цінним є її простота. Змочіть бавовняну серветку водою, видавіть на неї щедру порцію лосьйона та наложіть цю серветку на три хвилини на обличчя. Бавовняна серветка, вода, лосьйон та три хвилини вашого часу – ось все, що вам знадобиться для маски. Завдяки такому способу лосьйон більш рівномірно розповсюдиться по шкірі та набагато краще всотається.

Секрет 6

У стан шкіри більш корисним буде вкладати не гроші, а турботу та увагу. Ось декілька прикладів.

  1. Якщо нагріти засіб в руках, він буде краще просочуватись у шкіру – завдяки цьому його ефективність покращиться у декілька разів.
  2. Притискаючи руки до обличчя, ви дозволяєте косметиці та теплу вашого тіла працювати разом, та вони, наче парова праска, роблять шкіру неймовірно гладкою.
  3. Можна трохи надавити на шкіру пальцями, тоді частинки косметичного засобу ще глибше проникнуть у пори – це покращить кровообіг.
  4. Можна робити масаж обличчя, тим самим розгладжуючи зморшки.

Секрет 7

Вкладайте душу в кожну краплю косметичного засобу, яким ви користуєтесь.

Наскільки у наш час вишуканими та швидкодіючими можуть бути ті чи інші засоби, настільки їх переваги можна звести на ні, якщо використовувати їх бездумно.

Ці надихаючі секрети до щоденного догляду за шкірою змусять коричневі цятки зникнути, а щоки не провисати. Погодьтесь, це буде кардинально відрязнятися від нерозважливих витрат грошей на косметику.

Головний секрет

Все ці методи не потребують жодних додаткових витрат.

А зекономлені гроші ми, як фінансово грамотні особистості, краще інвестуємо у наше майбутнє.

Що таке персональний бюджет, що таке пасивний дохід, як набути звичку планувати особисті фінанси та навчити цьому своїх близьких, як заробляти там, де інші витрачають, як стати фінансово незалежними та фінансово свободними, ми розбираємось у Школі особистих фінансів FinGram.