Дзеркало

dzerkalo

Дзеркало – це поверхня, за якою ховається страх перед собою

У кожному магазині є дзеркало. Але багатьом жінкам не вистачає сміливості подивитись на своє відображення. Вони напевно соромляться через присутність сторонніх людей. Навіть тоді, коли вони все ж таки бачать себе у дзеркалі, вони воліють бачить лише недоліки: зморшки на обличчі чи суху шкіру, що лущиться.

Дзеркало – найкраща книга для жінки

Я у таких випадках кажу: щодня наодинці з собою вдома відкрито та доброзичливо вдивіться у дзеркало. На додаток до косметики, якою ви користуєтесь, щоб удосконалити шкіру, кажіть собі компліменти. Наприклад, якщо ви вчора зробили маску для обличчя та ваша шкіра у чудовій формі, сміливо нею захоплюйтесь. Дозвольте собі трохи підняти самооцінку, та це неймовірним чином пійде на користь вашій красі. Знов таки, не будьте дуже критичними по відношенню до свого обличчя. Як це часто буває, та його частина, яка нам подобається менш за все, може здаватися людям, які нас оточують, найбільш привабливою.

Дзеркало – ваш друг

Замість того, щоб ховати те, що ви вважаєте недоліком, намагайтесь подивитись на це, як на свою особливість, та виставте її напоказ. Уявіть собі повну жінку, яка носить мішкуватий одяг, щоб приховати її округлості – своїми стараннями вона лише підкреслює повноту. Але, якщо ця жінка одягне одяг, який сидить по фігурі, то тим самим підкреслить свою привабливість та сексуальність стегон і бюста, зробивши свій жіночий стан більш рельєфним.

Дзеркало – совість жінки; вона нічого не робить, не порадившись із ним

Багато жінок кажуть про те, що вони хотіли б мати ніс, як у цієї актриси, або народитися з великими очима, як та відома красуня. Насправді, це лише пусті мрії. Чудово, що є жінка, на яку ви рівняєтесь, але саме її образ життя, її манера поведінки, її слова та вчинки роблять її такою неймовірною красунею. Обличчя кожної людини є по-своєму унікальним, тому бажати бути схожим на когось – це даремне марнування часу.

Красивою є та жінка, яка знає себе зсередини та ззовні і знаходиться в гармонії з собою

Згодні?

І взагалі, дзеркало – примітивний прилад, за допомогою якого жінка спізнюється на побачення.

Дзеркало правдиво відображає ваш образ, подобається він вам чи ні. Зробіть дзеркало своїм союзником у самодосконаленні, завжди носіть його з собою, дивіться на себе об’єктивно, навіть, коли ловите своє відображення у вітрині магазину.