Гармонія в каві

гармонія в каві

Гармонія в каві, адже гарну каву не можна просто пити. Її потрібно “співати”, відчувати, розуміти. Вона спонукає творити, жити. Вона зігріває не тільки тіло, а й душу.

Процес самонавіювання є регулярною практикою в сучасному світі, який використовується не одну сотню років. Мало хто знає, що його використання настільки просте, що можна застосовувати в будь-який час. Для цього достатньо мати при собі чашку гарячої кави або що-небудь смачне.

Наприклад, ви надмірно збуджені, нервова система надмірно засмучена, а все намічене відхиляється від плану. Вам важко зосередитися і прийти до вирішення будь-якого питання. Організм знаходиться в повній розгубленості, а думки важко упорядкувати в необхідній послідовності.

Люди, які курять, в такий період викурюють кілька сигарет підряд і призводять свій організм в стан рівноваги. У чому ж справа? Справа в тому, що для них така ситуація є природною. Такі люди добре користуються методом самонавіювання. Для курців сигарета є сильним лікарським препаратом, яке за короткий проміжок часу нормалізує загальний стан і організм перемикається на звичайний режим роботи. Однак незаперечним фактом є те, що куріння згубно впливає на організм і вбиває його. Якщо курець приводить в норму свій стан за кілька затяжок, то втрати здоров’я виявляються більш значними. В майбутньому постійне куріння буде сприяти розвитку раку легенів.

У наведеному прикладі сигарета є релаксантом, без якого важко обійтися в стресовій ситуації.

Альтернативою палінню є гаряча натуральна кава, з її кожним ковтком організм буде входити в стан трансу та рівноваги і ви заспокоєтесь. Кожен ковток кави покращує загальне самопочуття, нормалізує роботу мозку та серцевого м’яза. В результаті нові сили наповнять втомлений організм та ви знайдете гармонію. Всі задачі, що важко вирішувати в стані підвищеної дратівливості, вирішаться найпростішим способом, а рішення, прийняті після чашки кави, завжди будуть правильними і об’єктивними.

Також всім відомо, що кава це той напій, який може швидко надати бадьорості, допомогти прокинутися і сконцентруватися. Багато людей вживають каву не тільки через його смакових характеристик, але і як ліки. Випита зранку чашечка кави стабілізує низький артеріальний тиск, зігріває і заряджає енергією на цілий день.

Сьогодні ми приготуємо каву по-мисливські, яка також може стати чудовим підживленням при голоді і сильному фізичному виснаженні.

Кава по-мисливські – це саме той рецепт, який допоможе вам відновити сили, коли до обіду чи вечері ще дуже далеко або голод і втома застали вас зненацька. Завдяки інгредієнтам кави мисливська є живильним і калорійним напоєм, що і наситить організм вуглеводами і глюкозою.

Щоб приготувати каву по-мисливські вам буде потрібно:

  • еспресо чи американо;
  • 20 г гіркого або молочного шоколаду;
  • цукор за смаком.

Приготування:

  1. Зваріть каву за своїм звичайним рецептом.
  2. Зварену каву процідіть, налийте в чашку та додайте в неї цукор і шоколадну крихту.

Кава по-мисливськи готова.