Шампанське: дієта

У грудневому номері Vogue 1963 року було опубліковано статтю про дивовижну дієту, головним елементом якої були не овочі або білки, а… шампанське! Саме так, шампанське!

Дієта була розрахована на 7 днів і передбачала вживання одного келиха ігристого 3 рази на день – на кожен прийом їжі, включно зі сніданком. Автор обіцяв, що за тиждень на шампанському можна схуднути на 1,3-1,8 кг.

Як вам таке? Ідеальна дієта для естета, правда?!

А ось, що думають з приводу шампанської дієти сучасні дієтологи. Уявіть собі: вони повністю згодні з дієтологами середини минулого століття!

Виявляється, алкоголь не весь однаковий. Дослідження показують, що шампанське не тільки не шкодить фігурі, а й сприяє втраті зайвої ваги. І ось, чому:

Шампанське – низькокалорійний продукт.

В одному стандартному келиху солодкого шампанського міститься лише 90 калорій. У сухому і брюті – ще менше.

Шампанське розслабляє, знімає напругу та приносить задоволення.

А психологи стверджують, що чим більше ми отримуємо задоволення від своєї дієти, тим вона ефективніша. Чи не в цьому причина провалів багатьох “правильних” планів дієт, які вимагають від нас затягнути паски і нічого не дають натомість?

Шампанське містить поліфеноли.

Це корисні речовини, які знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера, запобігають нападам стенокардії та знижують вміст шкідливого холестерину в крові.

І, нарешті, останній аргумент спеціально для естетів: Шампанське – елегантний напій елегантних жінок.

Коли вечеряєш при свічках із красивим келихом, наповненим шипучими бульбашками, не станеш їсти, що попало і скільки попало. Будеш пригощатися такою ж елегантною їжею і в невеликих кількостях.

Ось і виходить, що здоров’я наше “ціле”, тіло “сите”, і ніякої зайвої ваги. Не кажучи вже про задоволення, яке не дасть нам змоги зриватися, втрачаючи міру! Навіщо? Життя і так прекрасне з бульбашками шампанського!