Правило 5/25 – стратегія Воррена Баффета

стратегія Воррена Баффета

“За двома зайцями поженешся – жодного не зловиш”.

У статті “5/25 Стратегія Воррена Баффета – 3 кроки до успіху” ми розповімо про 3 правила однієї з найбагатших людей світу, статки якого обчислюються мільярдами доларів – Воррена Баффета. З огляду на те, яких успіхів він досяг, немає жодних сумнівів у тому, що він людина, яка дійсно знає, що потрібно робити.

Техніку Воррена Баффета 5/25 можна застосовувати не тільки щодо своїх життєвих цілей, а й у будь-якій іншій сфері, де у вас є плани, цілі та де ви хочете чогось досягти. Вона чудово підходить для розстановки пріоритетів і зосередження уваги на найважливішому.

Щодня в ми маємо обмежену кількість часу, сил та енергії, які ми можемо присвятити виконанню наших обов’язків, плануванню та досягненню наших цілей. Але ми занадто часто відволікаємося. Ми втрачаємо концентрацію і намагаємося досягти кількох цілей водночас.

Якщо розділити свою увагу на занадто багато цілей, є ризик не досягти жодної з них або отримані результати не будуть задовільними.

Якщо зосередити свою увагу на найважливішому і відмовитися від усього несуттєвого, то це допоможе значно поліпшити вашу ефективність і отримані результати.

Ретельне виконання кількох важливих завдань дасть змогу досягти набагато кращих результатів швидше, ніж десятки незавершених, які ви намагаєтеся виконувати одночасно.

Стратегія Воррена Баффета 5/25 – це простий і ефективний інструмент, який допоможе вам визначити свої пріоритети та головні цілі. Зберігайте зосередженість і стабільно рухайтеся до своїх цілей і до того, що вас хвилює найбільше.

1. Визначте і перерахуйте 25 найважливіших цілей, яких ви хотіли б досягти у своєму житті.

2. Уважно перечитайте ваш список і виділіть 5 цілей, які для вас у пріоритеті. Якщо ви впевнені, що вони для вас найважливіші, то створіть два списки: один – з п’ятьма основними цілями, а інший – з іншими двадцятьма.

3. Зосередьтеся на своїх 5 головних цілях. Про другий список із 20 цілей – забудьте, поки не досягнете своїх п’ять головних цілей.

Стратегія 5/25 нагадує, що не те, що ви робите, а те, що ви НЕ робите, впливає на вашу продуктивність і ефективність. Мінімалізм, позбавлення від непотрібних речей, занять і звичок, які ми вважаємо марною тратою часу, є відносно легким. Зрештою, важче відмовитися від того, що ви вважаєте важливим. Пункти з 6 по 25 у вашому списку цілей – це те, що вас відволікає.