10 важливих щоденних нагадувань

Зосередитися лише на тому, що справді має значення.

Коли в нас поганий настрій, ми схильні звертати увагу на негативні події. Подивіться на загальну картину. Невже ці дрібниці варті того, щоб Вас відволікати?

Бути наодинці з собою – це нормально і необхідно.

Іноді нам просто потрібно зробити крок назад і переглянути ситуацію, стосунки, або просто життя загалом.

Усе тримати під контролем неможливо.

Ви не можете передбачити всі події у своєму житті. І спланувати все в точних деталях теж дуже складно, іноді просто не потрібно. Використовуйте можливість просто відпустити ситуацію.

Думка інших людей не має значення.

Іноді ми стаємо дуже залежними від чужої думки. Ця залежність може дійти до того, що ми намагаємося догодити всім, крім себе.

Прислухайтеся до своєї інтуїції і робіть усе, що здається правильним насамперед вам самим, незалежно від того, якою буде реакція оточуючих.

Докладайте зусиль.

Якщо ви боретеся за те, що дуже багато значить для вас, не здавайтеся, коли отримуєте негативну відповідь у 1, 5 або 10 разів.

Пам’ятайте про свою кінцеву мету. Т. Едіссон провів 6 тисяч дослідів, щоб винайти першу у світі лампочку розжарювання.

Ви не повинні знати відповіді на всі запитання.

Ні в кого з нас немає заздалегідь визначеної карти життя. Ми постійно вчимося і ростемо. Життя саме по собі – таємниця. І час від часу відчувати невизначеність – це нормально.

Ви – самодостатні.

Напевно, кожного з нас відвідують думки: “Я недостатньо розумний, або недостатньо красивий, або недостатньо сильний, щоб зробити”.

Дайте собі можливість проявити свої нові якості, замість формування обмежувальних переконань. Змініть негативні переконання на позитивні.

Живіть у сьогоденні.

Постарайтеся не думати про минуле або турбуватися про майбутнє. Привнесіть у сьогоднішній день максимальну усвідомленість.

Почуття і переживання не вб’ють вас.

Гіркота розставання, смуток, депресія або образа створюють відчуття цілковитого безсилля, безнадійності та страху. Усе, що потрібно зробити, це взяти себе в руки та запрограмувати ідеальний результат подій. Подякуйте за цей життєвий урок і досвід і рухайтеся далі.

Усі ми – люди.

Це, ймовірно, найважливіше нагадування. Ми робили, робимо і будемо робити помилки. Ми не завжди відчуватимемо себе щасливими та позитивними.

Наступного разу, коли відчуєте себе розбитим, просто нагадайте собі, що ви – недосконале людське створіння. Ми живемо й отримуємо досвід.