Стів Джобс “Імперія спокуси”

Фільм “Джобс: Імперія спокуси” про людину, яка змінила весь світ. Без повстань, революцій, кровопролить та безглуздих смертей… ВЕСЬ СВІТ! ОДНА ЛЮДИНА! Просто тому, що ця людина вірила, що повинно бути саме так.

«Хвала божевільним. Бунтарям. Баламутів. Невдахам. Тим, хто завжди є недоречними та не в тему. Тим, хто бачить світ інакше. Ці люди не дотримуються правил. Вони сміються над традиціями. Їх можна цитувати, сперечатися з ними, прославляти або проклинати їх. Але тільки ігнорувати їх неможливо. Адже вони несуть зміни. Вони штовхають людство вперед. І нехай хтось говорить: безумці, ми говоримо: генії. Адже лише безумець вірить, що він в змозі змінити світ, – і тому змінює його»…

Фільм “Джобс: Імперія спокуси” про людину, яка зуміла створити найдорожчу корпорацію у світі. У вересні 2012 року компанію Apple було визнано найдорожчою компанією в світі. Ім’я цієї людини Стів Джобс.

Фільм про людину, яка вражає. Він, начебто, такий же, як ми, але… є в ньому та внутрішня сила, одержимість ідеєю і бажанням втілити їх у життя, він геній, який не бачить сенсу ні в чому, крім того, заради чого він живе.

Фільм про злети і падіння в житті Стіва Джобса. Про труднощі, які загартовують. Про те, що ніколи не здається. Про те, як він з успіхом все долає та продовжує йти далі, не дивлячись на всі обставини. Адже він намагається довести всьому світові, що Стів Джобс є генієм, а продукція компанії Apple – це Втілення Ідеалу!

Фільм про винагороду і важку ношу, про неймовірну здатність забувати все і всіх, знати і розуміти, заради чого ти хочеш прокидатися кожен день та не спати ночами. Це дається далеко не всім.

Його віра в ідею була настільки сильна, що він заражав нею сотні людей навколо, не тільки, які працювали з ним поруч, але і які ніколи його не бачили, але вірили в його символ ідеї – Apple.

Чудо з чудес – на наших очах, одна людина зробила неможливе – розкрила безмежні можливості віри та бажання змін… І цим змінила весь світ…

Все навколо нас, все те, що ми називаємо життям, було створено людьми, які були анітрохи не розумніше нас. І ви можете все змінити. Можете на багато чого вплинути. Можете створити щось своє, чим будуть інші люди користуватися. Головне, позбутися уявлення про те, що життя є незмінним і його потрібно просто прожити.

Життя потрібно усвідомити. Його можна змінити, поліпшити, залишити в ньому свій слід. Переконавшись в цьому, ви вже ніколи не будете тими, ким були…