Звички, які змінили моє життя на краще, ч. 5

П’ята стаття з циклу “Звички, які змінили моє життя на краще”. У цій статті я розповім про такі корисні звички, як: щоденне дотримання водного режиму,

Водний режим

Звичка пити воду виробилась у мене завдяки тому, що на столику біля ліжка постійно стоїть пляшка з водою, яка протягом дня переміщується разом зі мною на робочий стіл. А для спортзалу та прогулянок у мене є таперівська стильна багаторазова пляшка, яка завжди зі мною.

Час з близькими людьми

Я дуже рада, що мої батьки живі, хоча вже у поважному віці, є рідні люди та друзі, з деякими ми товаришуємо ще з дитячого саду та з університетських років. Також є мої учні, туристи та паломники – дехто з них теж став дуже близьким. Дивно, але соцмережі звели мене з багатьма людьми по всій земній кулі, дехто з роками став дуже близьким по духу… Протягом багатьох років підтримуємо спілкування та зустрічаємось, незважаючи на те, що нас розділяють тисячі кілометрів та різниця у віці. Всі вони абсолютно різні: по віку, соціальному статусу, професіям та ін. Я не оцінюю їх по рівню успішності, статусу або будь-якої вигоди для себе. Але я знаю, що якщо їм буде потрібна моя допомога, то я завжди прийду на допомогу. Так само і я впевнена у них.

Модній тусовці та бару я віддаю перевагу зустрічі зі своїми друзями та рідними, мандрівкам та походам у театр чи кіно.

Вивантаження думок, емоцій та переживань на папір

Ця звичка рятує в дуже перенавантажені справами та емоціями дні. Я просто беру лист паперу з ручкою та починаю писати усі свої думки, страхи, хвилювання та емоції. Краще зіткнутися зі своїми страхами та емоціями, ніж уникати їх. Ще краще вигрузити їх з голови на папір та подивитись їм в очі,  обличчям до обличчя та дізнатися, що вони з себе уявляють насправді. А вже з такого погляду зі сторони, можна вирішити, що можливо змінити та зробити, щоб виправити ситуацію, яка склалась.

Загартовування

Загартовування для мене є дуже важливою частиною життя. Ні, я не морж, але протягом багатьох років щодня за будь-яких умов та ситуацій практикую контрастний душ.

До речі, контрастний душ зранку заряджає енергією, піднімає настрій завдяки виробленню корисних гормонів, а також дає емоційне розвантаження – коли ще ви можете собі дозволити покричати на весь голос. Я роблю це кожного ранку. Сусіди, пробачте.

Перевірено неодноразово, загартовування краще будь-якої кави ))

Завжди концентруватись на чомусь хорошому

Одна з дуже корисних моїх звичок – не йти на поводу своїх негативних думок, концентруватись на хорошому, навіть, якщо іноді його не так багато у житті.

Найголовніша моя звичка: бути фінансово грамотною людиною

Років з 12 тому я розібралась з фінансовою грамотністю та навчилась планувати свій бюджет так, щоб з розумом витрачати кошти, мати фінансову подушку безпеки, інвестувати та ін. Ще багато статей на цю тему попереду, адже тема дуже цікава та корисна.

Це був мій ТОП звичок, які реально внесли чудові корективи у моє життя та змінили його на краще.

Потрібно розуміти, що усі ці звички – не панацея та у житті всяке буває. Так, іноді ви можете випасти із режиму та закинути будь-яку звичку. Наприклад, якщо у вас народилась дитина, якийсь час ви не зможете дотримуватись здорового сну, а якщо вирішили інвестувати у велику покупку, то ви можете порушити свої фінансові звички. Головним є те, що якщо ці звички вже колись були у вас, то ви швидко зможете увійти у попередній ритм та відновити їх.

Ксенія Миронова